Ogłoszenie

Regulamin i zasady FORUM w dziale "ZASADY"
********Rekrutacja is "ON"********

#1 2007-08-05 21:31:08

LeX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 25
Punktów :   

Polska Siatkówka Reprezentacyjna

Ten temat muszę zacząć od przykrej wiadomości. Polki uległy mistrzyniom świata 0-3. Przez 2 pierwszy sety nasze dziewczyny wogle nie istniały. Fatalne błędy na rozegraniu popełniała Iza Bełcik. Jedynie w 3 secie polki sie podniosły, ale i tak przegrały 20-25 . Na słowa pochwały zasługuje młodziutka debiutanta w reprezentacji 21-letnia Asia Frąckowiak. Nie bała sie bloku Rosjanek i jednym słowem robimy je w bamboko. No nic czekamy na następne mecze i miejmy nadzieje że wygrane .

Offline

 

#2 2007-08-09 12:10:55

LeX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 25
Punktów :   

Re: Polska Siatkówka Reprezentacyjna

Trening siatkarek: kilka centymetrów od wielkiej tragedii!
TVP/reprezentacja.net /09:16
FIVB
Podczas treningu polskich siatkarek w Hong Kongu o mały włos nie doszło do tragedii - poinformował jeden z serwisów sportowych w TVP. Spadający z dachu hali śrubokręt mógł zabić Małgorzatę Glinkę.
Śrubokręt na rusztowaniu pod dachem hali zostawił jeden z robotników. Kiedy Polki rozpoczęły rozgrzewkę, śrubokręt spadł z wysokości kilkunastu metrów i z ogromnym impetem wbił się w podłogę tuż obok głowy Małgorzaty Glinki. Na szczęście do poważnego wypadku cudem nie doszło.

Jak informuje TVP, zawodniczki, trenerzy oraz obserwujący trening dziennikarze byli wstrząśnięci tym, co zobaczyli. Nieodpowiedzialne zachowanie robotnika mogło pociągnąć za sobą ogromne konsekwencje, o których koleżanki z zespołu Glinki i sama zainteresowana nawet bały się myśleć.
Źródło: TVP/reprezentacja.net

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
margonem pozwolenie na handel flineks www.wwezagrajmy.pun.pl historiesyreniegowybrzeza jak wrocic z cerulean city silnik loncin 250