Ogłoszenie

Regulamin i zasady FORUM w dziale "ZASADY"
********Rekrutacja is "ON"********

#1 2007-08-08 21:07:16

LeX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 25
Punktów :   

MariO_o: `kłamstwo ma krótkie nogi`

Dwudziestoletni mieszkaniec Rogożnika, piłkarz czwartoligowej drużyny, tegoroczny maturzysta, przyszły student Politechniki Wrocławskiej i nowy członek organizacji Frag-eXecutors. To cały Mariusz "MariO_o" Sikora. Postanowiłem zadać mu kilka pytań - niekoniecznie poważnych. Zapraszam.

Cześć Mariusz, chciałbym zacząć to tradycyjnie - nie wiem czy słyszałeś ale po Internecie krążą plotki, że jesteś alkoholikiem?

Cześć Wojciech coś tam słyszałem, ale słuyszałem też o Tobie, że mówią na Ciebie smoke puff puff dady

Nie bądźmy śmieszni, bądźmy poważni. Zostałeś jednym z najnowszych nabytków FX'ów. Jak wiadomo, dołączyłeś do ekipy jako organizator. Jaka będzie Twoja rola w ekipie?

Śmiech to zdrowie:) A wracając do tematu, moja rola będzie podobna jak poprzednio, dbanie o wizerunek drużyny, co nieco sprawy związane z mediami no i wiadomo - sprawy PR jeśli będzie okazja.

No proste, ale przecież FX posiada już jednego z najlepszych organizatorów w naszym kraju - OzoN'a. Nie uważasz, że będziesz troszkę w jego cieniu?

Wiesz, mi nie zależy ani na rozgłosie ani na żadnej sławie, bo wydaje mi się, że to samo przychodzi wraz z pracą i wynikami. Ja staram się robić swoje i przede wszystkim robić to jak najlepiej. Ozon, tak jak wspomniałeś – jest jednym z najlepszych więc mam się od kogo uczyć.

Będziesz się uczył, czyli będziesz dostawał jedynki?

No oczywiście, że będę się uczył. Jednynki są nie w moim stylu

Dołączyłeś do FX'ów wraz z nowymi graczami Counter-Strike'a. Miałeś jakiś wpływ na to jak będzie wyglądał skład czy wtedy jeszcze nie należałeś do "egzekutorów"?

Nie miałem na to wpływu chociaż co nieco już o tym wiedziałem, w sumie to zaraz po tym zdarzeniu pojawiłem się w Frag-eXecutors.com

Z pewnością nie pojawiłeś się ot tak. Musiałeś pewne rozmowy przeprowadzić i kilka szczegółów dowiedzieć się wcześniej. Możesz zatem opisać jak wygląda "rekrutacja" w FX? Czy może jest to tajemnica objęta odpowiednią klauzulą w kontrakcie?

No można powiedzieć w pewnym sensie, że od tak:) Nie będę ukrywał, że planowałem swego czasu powrót do Wildy, ale no doszły mnie słuchy, że jestem już tam nie chciany. Po dłuższym namyśle postanowiłem napisać do Fx bo stwierdziłem, że to najlepsza opcja dla mnie i tak też się okazało. W sumie nasze rozmowy trwały krótko, Mateusz szybko podjął decyzje no i taka oto cała historia.

Właśnie - Wilda. Nie chcieli Cię. Dlaczego? Odszedłeś od nich sam, później chciałeś wrócić, nie pozwolili Ci. Brak2powrotu syna marnotrawnego?

No właśnie dobre pytanie, dlaczego? Wiesz zawsze wydawało mi się, że dużo dla nich zrobiłem, może w ich przekonaniu na tyle wystarczająco, że więcej już im nie będę potrzebny. Może nie chcieli się już z nikim dzielić sprzętem? Najlepiej jak im zadasz to pytanie.

Może kiedyś ich o to zapytam. Jednak teraz trochę o tym co lubisz (i nie myślę o alkoholu) - kontrakty. Z Wildą miałeś mieć takowy ale nigdy go nie otrzymałeś. Jak sprawa wygląda w FX?

Heh tylko żeby Tobie się nie udzielił ten alkoholizm;) Kontrakty, na razie mi na tym nie zależy bo moim celem nie jest teraz za wszelką cenę dążenie do zarabiania pieniędzy czy coś podobnego. Na razie w Fx nic nie słyszałem o kontraktach, czas pokaże.

Czyli nie nastawiasz się na zarobek?

Jeśli przyjdą takie czasy, że będzie to możliwe bez wiekszych problemów to czemu nie, w chwili obecnej stanowcze NIE.

A co sądzisz o nowym składzie FX? Wiem, że jako członek drużyny powiesz coś w stylu "powalczymy o top1 kraju i może nam się to udać", jednak wolałbym, żebyś odpowiedział szczerze - TOP2 w zasięgu?

Ciężko powiedzieć na chwile obecną, na razie chłopaki muszą trenować. Czy top2, myślę, że tak chociaż moją jedyną obawą jest United na tej drodze.

Mógłbyś jakoś sie ustosunkować do komentarzy w stylu "miesiąc" lub "max 2 tygodnie" ?

Nudne i męczące. Jedna osoba to raz napisała teraz pisze cała scena, która nie wie na jakim poziomie stoją sprawy drużyny. Myślą, że te zmiany są z powody "nieporozumienia" pomiędzy graczami, a przecież to jest wiadome, że jak 2 graczy wyjeżdza za granicę to kto ma grać?

Dużo jeszcze? :}

Nie no kończymy za 10 minut, ale to chyba ja powinienem zadawać pytania?

Wierzysz, że drużyna utrzyma ten skład dość długo?

Myślę, że tak.

Może jeszcze kilka pytań już nie na temat FX'ów. PGS nie dostało zaproszenia na WEG e-Stars 2007. Zobaczymy tam koreańskie eSTRO, MiBR, fnatic oraz X7-Hacker. Jakiś komentarz? Nie wydaje Ci się to niepoważne?

Boją się, że PGS znowy wygra. Jest to niepoważne bo w końcu są najlepsi i obecność PGS dla organizatorów powinna być właśnie najważniejszym celem.

Wychodząc poza firewall'a - nie dostałeś się na Politechnikę Wrocławską na żaden kierunek, chociaż złożyłeś trzy podania, jakie to uczucie?

Jak to się nie dostałem? Na zaoczne składałem i się dostałem teraz to tylko kwestia wyboru:)

Ale na dzienne Cie nie przyjęli, nie oszukuj. Low?

No na dzienne na 1 kierunek na Informatykę. Wiesz – życie. Raczej mnie to nie zdziwiło bo się tego spodziewałem.

Dobra, dobra, ale kłamiesz. Jeszcze jedno pytanie - MŚ U-20, dzisiaj mecz z Argentyną. Mamy jakieś szanse według gracza 4-ligowego zespołu?

Kłamstwo ma krótkie nogi:) Jestem optymistą (i to niepoprawnym – przyp. Red.) więc myślę, że wygrają

Na koniec – najlepszy klub we Wrocławiu?

Nie znam ich dużo ale w Alibi są ładne dziewczyny i tani alkohol

Dobra - dzięki za wywiad, możesz pozdrowić fanki z Wrocławia.

Dzięki, no jest ich dużo więc nie będę się rozpisywał. Pozdrawiam wszystkich znajomych i całą ekipę Frag-eXecutors.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wendrówki bocian biały saperki co mi chłopak robi w łóżku opisy statków dark orbit pro mia zasady