Ogłoszenie

Regulamin i zasady FORUM w dziale "ZASADY"
********Rekrutacja is "ON"********

#1 2007-08-09 17:48:15

LeX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 25
Punktów :   

Gaming a używki

Zdecydowałem się napisać ten artykuł, bo wiem, że zawarty w nim problem dotyczy wielu osób, a ich ilość rośnie. Bałem się poruszyć ten temat, ale przeczytajcie z powagą to, co wywnioskowałem, nie ważne w jaki sposób. Każdy z was wie, że nie tylko pomocą w grze są cheaty (ab, wh, esp). Ostatnio gdyby bardziej zwrócić uwagę, zauważyć można, iż pomocą w gaimingu jest doping - tiki tiki narkotyki. Pewnie nie jeden z was śmieje się z pierwszych mych słów, ale to jest bardzo poważna sprawa i naprawdę nie jest śmieszna.

Po co to graczom?
Na przykład, masz ważny mecz, więc zapalisz. W pewien sposób to relaksuje. Natomiast takie dopalacze jak tablety, nadmiernie mogą nas pobudzić. Nie bedziemy mogli wysiedziec na zadku. W Polsce jest taki gracz który fetował (wciągał amfetamine). Z tego co rozmawiałem z ludźmi, to każdemu się podobała bomba, ale skutki uboczne NIE!
W 90% procentach przypadków ludzie uciekają od problemów po przez właśnie: amfetaminę, opiaty, marihuanę, exstasy, inhalanty, kokainę, LSD aż po jajeczniczkę z grzybkami. Jest to fajne, nie? Ale coś wam powiem.
- Jeżeli uzależniłeś się od narkotyków przed 18 (chodzi o lata), to w 50% dożyjesz 30 lat pięknego życia.
- Nałogowe zażywanie ich, jest równoznaczne z wyrokiem śmierci, który sam sobie ustanawiasz. Dawać na siebie wyrok. Looz.

A co po za tym?
Kazdy narkotyk w własnym stopniu uzależnia! Rzeczą, którą powinniście wiedzieć jest to, że używki niszczą szare komórki, a przecież podczas gry nie chcecie zacząć uciekać przed UFO. Myślicie, że po 2 miesiącach nie wykryją w waszym organizmie THC? Fakt we krwi nie, ale w komórkach glejowych mózgu, w których się odkłada. Podczas sekcji zwłok mężczyzny po 30 letnim okresie abstynencji poprzedzającej zgon wykryto właśnie w tych komórkach THC. Wiec ta plota obalona.

Co to ma wspólnego z grami?
A no według mnie ma. Teraz może kupić każdy i wszędzie. Bo to jest pomocą podczas gry, jest nieuchwytne i jest bardzo małe prawdopodobieństwo, iż udowodni się komuś, że pykał na haju. A to mu pomaga, lecz kiedyś zgubi. Najważniejsza jest kontrola dawkowania (a wiemy, że dawka ciągle rośnie - im dłużej się zażywa, tym więcej trzeba). Wiele osób mówi, "przecież wszystko jest dla ludzi". Tak, ale narkotyki są najbardziej zgubną rzeczą...

Na sam koniec pytanie do was, czy o to chodzi w gamingu?. Czy warto sobie przypalać tak często? Poczytajcie sobie o skutkach, chociażby tylko po to, żebyście byli świadomi tego co robicie.

(Błagam, aby nie było tutaj głupich komentarzy, chce aby ktoś to przeczytał i pomyślał na spokojnie. Ten artykuł ma na celu pokazania co to jest za gówno).
Dziękuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uampila.pun.pl www.metinamia.pun.pl www.bn.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl www.madriversteam.pun.pl