Ogłoszenie

Regulamin i zasady FORUM w dziale "ZASADY"
********Rekrutacja is "ON"********

#1 2007-08-08 21:05:42

LeX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 25
Punktów :   

Wywiad z Ozonem :D

Niżej prezentowany materiał to wywiad z Mateuszem ‘OzoNem’ Głowińskim, którego wszyscy dobrze znają z formacji Frag eXecutors. Jest on również kapitanem polskiej reprezentacji Counter-Strike’a.

Na wstępie opowiedz naszym czytelnikom czym się zajmujesz na co dzień. Wiem także, że pracujesz tak, więc jak dzielisz pracę z obowiązkami jakie pełnisz we Frag-eXecutors?

Na co dzień jestem pracownikiem dość dużej firmy windykacyjnej oraz studentem pierwszego roku zarządzania i marketingu na WSB. Pracuje w normalnym trybie ośmio- godzinnym więc czasu mi raczej starcza na wszystko , chociaż zdarzają się dni kiedy przydałoby się te parę dodatkowych godzin. Na szczęście jakoś daje radę.. kwestia dobrej organizacji czasu

Od ponad tygodnia możemy odwiedzać nową stronę twojego zespołu. Co możesz o niej powiedzieć, czy nie mieliście obaw, że może wyniknąć taka sytuacja jak kilka miesięcy temu, której chyba nikt nie wspomina dobrze?

Szybko się uczymy na błędach , także jakoś nie miałem większych obaw że znowu coś się nie uda. Co do samej strony to nad jej projektem głównie nadzorował Ziggy, ponieważ jest osobą bardziej kompetentną niż ja jeśli chodzi o sprawy czysto techniczne.

Ostatnia strona miała dorównywać najlepszym esportowym serwisom w Polsce w tym także i naszemu, a premiera strony była zapowiada bardzo długo, lecz kiedy już wszystko ruszyło nie było takiej euforii. Prace nad nową stroną nie przeniknęły do żadnych mediów, a nowa strona była ogromnym zaskoczeniem. Jak długo trwały prace?

Prace nad stroną trwały kilka ładnych miesięcy , niestety ciężko mi jest tu podać konkretną cyfrę ponieważ nowa strona jest tak naprawdę mocno zmodernizowaną i odświeżoną wersją starego projektu o którym wspomniałeś.

Nowy skład Counter-Strike’a w Fx…

Kiedy reaktywowaliśmy Fx mieliśmy nadzieję że uda nam się grać w starym dobrym składzie mimo tego że Wojtek, Kuba i Piotr przebywali za granicą. Niestety po dłuższym czasie zrozumieliśmy że utrudnienia związane z dużą odległością oraz czasem który teraz pitek i SkejtoN musieli poświęcić na pracę nie pozwalały nam na regularne treningi , a także co gorsza - rozgrywanie meczy w podstawowym składzie. Po powrocie tjb do Polski nastała koncepcja zmiany składu na taki, który pozwoliłby nam chociaż w minimalnym stopniu się rozwijać oraz poprawić dotychczasowe wyniki.

Czy będziecie się starać mimo niepowodzeń grać jednym składem, a może po prostu jak to ma miejsce w nieco gorszych zespołach będziecie wymieniać zawodników po każdym nieudanym evencie?

Oczywiście jeśli sytuacja na to pozwoli chciałbym żebyśmy grali jak najdłużej obecnym składem. Niestety sponsor nie wyposażył mnie w szklaną kulę i nie jestem w stanie przewidzieć co przyniesie kolejny dzień . Niektóre osoby po prostu tego nie rozumieją i wtedy powstają głupie komentarze na temat ciągłych zmian w polskich drużynach.

Obecnie bierzecie udział w pierwszej turze eliminacji do World Cyber Games Polska 2k7, a także w rozgrywkach Heyah Logitech Cybersport #3. Jak oceniasz szansę swego zespołu na tych turniejach? Czy stawiacie przed sobą jakieś konkretne cele?

Myślę że uda nam się awansować na finały eliminacji WCG jednak nie mogę być tego pewny w stu procentach. Jeśli chodzi o HLC to nasza sytuacja jest dużo gorsza z tego tytułu że nie możemy się popisać zbyt dobrym bilansem wygranych meczy w pierwszej turze.

Wraz z nowym składem CS-a dołączył do Was – mariO_o, którego polska scena zna głównie ze spraw organizacyjnych w Team Wilda podobnie jak i teraz w FX. Możesz coś więcej powiedzieć na temat jego pracy?

Mario nie ma wyznaczonych konkretnych celów i będzie wykonywał zadania które na daną chwile będą do wykonania Tak jak pisałem wcześniej obecnie pracuje i nie mam już możliwości spędzania takiej ilości czasu przy komputerze jak kiedyś więc jego obecność w drużynie będzie na pewno w tym wypadku nie oceniona.

Dość innowacyjnym pomysłem jest FXTV, którego efekt pracy mogliśmy widzieć podczas tegorocznych finałów Electronic Sports World Cup 2k7. Kto jest twórcą tego projektu?

Pierwotnie Fxtv miało wyglądać odrobinę inaczej , jednak z powodu braku możliwości technicznych stwierdziliśmy że równie dobrym posunięciem będzie uruchomienie obecnego projektu w trybie offline. Co do pomysłu to wpadł mi on do głowy po wizycie w Warszawie gdzie zostałem zaproszony do udziału w programie Lajfczat... Resztą zajął się Ziggy no jakoś to fajnie wyszło

Obecnie macie ogromne ambicje, szczególnie redakcja, co rusz ukazują się coraz to nowe artykuły itp. Jak długo to będzie trwało? Czy redaktorzy będą jakoś wynagradzani za swoją pracę?

Dziwne pytanie... Wiesz funkcjonowanie serwisu polega na dostarczaniu ciągłych informacji i materiałów do domniemanego czytelnika , więc racjonalnie myśląc będzie to trwało tak długo jak długo będzie istniała nasza strona Co do redakcji to nie odpowiem ci na to pytanie bo nie niema czy sam byś chciał aby ktoś wypowiadał się publicznie na temat twojego wynagrodzenia

Pozdrowień nie będzie! Dziękuje Ci serdecznie za wywiad ;-).

Dzięki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozyczki pozabankowe dla osob z bikiem jak spuścić olej vw bora e36 gasnie po odpaleniu crips pro mia zasady