Ogłoszenie

Regulamin i zasady FORUM w dziale "ZASADY"
********Rekrutacja is "ON"********

#1 2007-08-06 21:12:05

LeX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 25
Punktów :   

Wywiad z pionasem z frag executors

Niedawno zakończyła się I tura polskich eliminacji do World Cyber Games 2007, dzięki której udział w krajowych finałach zapewniła sobie drużyna  Frag eXecutors. Jest to oczywiście olbrzymi sukces zważając na fakt, że zaledwie niecały miesiąc temu skład tego zespołu się ustabilizował. W związku z tym postanowiliśmy zadać kilka pytań jednemu z graczy owej formacji na temat tychże rozgrywek, klanu, a także jego samego. Rozmówcą Counter-Strike.PL był 20-letni mieszkaniec Wejherowa, "miłośnik" środowej Salsy wraz z  klejem i  binkiem -  Filip "pionas" Pionka. Zachęcamy Was do lektury!

CS.PL    Około miesiąc temu oficjalnie ogłoszony został nowy skład Frag eXecutors. Powiedz jak długo trwały poszukiwania tego najbardziej optymalnego line-up'u i jak to wyglądało? Czy jako "stary" zawodnik Fx miałeś w tej kwestii jakiś decydujący głos, czy może decyzję podjął niezależnie od Twojego zdania zarząd zespołu?
pionas
    Poszukiwania trwały około miesiąca. Skład został dobrany starannie przeze mnie i tjb. Każdy gracz z osobna przeszedł 'test', no może bez izziego. Ostateczny głos miał Jakub. Natomiast zarząd w tym wypadku nie wtrącał się w budowanie nowego line-up'u. Wybraliśmy dla siebie jak najbardziej optymalną piątkę i zapewniliśmy, że mogą nam zaufać - myślę, że się nie zawiedli.
CS.PL    Jeśli miałbyś do dyspozycji zawodników, którzy obecnie grają dla innych polskich organizacji (wyłączając PGS Gaming), to czy chciałbyś, aby skład Frag eXecutors wyglądał nieco inaczej?
pionas
    Nasz skład jest doskonały. Zostało 27 dni co WCG, trenujemy ostro. Nie mogę się doczekać konfrontacji z PGS, mamy z nimi porachunki ;>
CS.PL    Czy uważasz, że w tym line-up'ie drzemie na tyle duży potencjał, iż dzięki systematycznej pracy będziecie w stanie nawiązać walkę z PGS Gaming?
pionas
    O tym przekonamy się juz pierwszego września. Nie boimy się ich, to oni powinni bać się nas.
CS.PL    W takim razie sprawdźmy czy robicie wszystko w tym kierunku . Szczerze odpowiedz jak często i po ile trenujecie? Jak wyglądają Wasze treningi? Kto pełni rolę kapitana i taktyka w drużynie?
pionas
    Trening jest od niedzieli do czwartku, polega on na tym, że spotykamy się na vt, wszyscy wchodzą na serwer, robimy nowe taktyki na sucho, bądź powtarzamy stare. Po około godzinnym bieganiu po mapie, zabieramy się za granie, od około 18/20 do oporu, jak tylko są mecze.
CS.PL    Scharakteryzuj krótko każdego zawodnika Fx.
pionas
    tjb - Dowódca, nie ma takiego drugiego. Trochę krzykliwy, ale wie co dobre.
BEn - Osobiście go nie znam za dobrze. Dopiero się poznajemy, ale juz widzę, że ma charakterek. Dobrze farci z awp. BEn>LUq
dr-X - świr, morderca. Nikt nigdy go nie docenił ( . Mam nadzieje, że właśnie dzięki Frag eXecutors wszyscy zobaczą jego prawdziwe oblicze.
izzy - Bodzio gdy jest na fali nie da się go powstrzymać. Jego heady to coś nienormalnego. Trochę się smuci jak się nakrzyczy, ale czasami trzeba.
CS.PL    Niedawno w sieci pojawiła się Wasza strona klanowa. Jak ją oceniasz?
pionas
    Myślę, że jeszcze długo żaden klan w Polsce nie będzie miał lepszej.
CS.PL    Wciąż oficjalnie pozostajecie bez żadnego sponsora? Na jakim etapie poszukiwań się znajdujecie? Być może prowadzone są już poważniejsze rozmowy?
pionas
    Nic na ten temat nie wiem. Ja tu jestem od grania . Takie pytania proszę kierować do zarządu czyt. Ziggy i OzoN.


pionas podczas ESWC 2006 Polska

CS.PL    Niedawno udało Wam się zakwalifikować do krajowych finałów WCG. Którego zespołu obawialiście się najbardziej w I turze polskich eliminacji do World Cyber Games 2007?
pionas
    Najbardziej obawialiśmy się UNITED - stały skład, dużo trenują + 'laserowa' łącza internetowe, które odgrywają dużą rolę.
CS.PL    Jaka formacja w tychże kwalifikacjach sprawiła Wam najwięcej problemów?
pionas
    UNITED. Przeciwko EasyTeam też nie było łatwo.
CS.PL    Kogo jeszcze zobaczymy wg Ciebie na tegorocznych krajowych finałach WCG w Warszawie?
pionas
    Mimo tego, że każdy faworyzuje UNITED, myślę, że się nie dostaną, zbyt dużo błędnych decyzji ostatnio podejmują. Niestety są to kwalifikacje internetowe, podejrzewam, że ostatnimi finalistami będą Team Delta oraz EasyTeam.
CS.PL    Co sądzisz o ponownym zlokalizowaniu tego wydarzenia w centrum handlowym? Uważasz to za dobry czy zły pomysł?
pionas
    Myślę, że dobry. Organizatorzy już znają to miejsce, wiedza co i jak zaplanować aby uniknąć problemów. Będzie dobra zabawa, tylko niech włączą klimatyzację.
CS.PL    Odwołując się nieco do ostatniej sondy na Counter-Strike.PL. Uważasz, że lepszym miejscem jest Blue City czy Złote Tarasy?
pionas
    Nie w mojej gestii leży ocena miejsca na turniej. Organizatorzy wiedzą co robią.
CS.PL    Jak obecnie oceniasz polską scenę Counter-Strike'a? Czy myślisz, że w końcu się ustabilizuje?
pionas
    Uważam, że to wszystko zaczyna się stabilizować, w końcu gracze zauważają, że to błąd zmieniać skład co tydzień, dwa, czy nawet miesiąc. Ja osobiście nie pamiętam, żeby ktoś robił zmiany składu w ostatnim miesiącu. No chyba, że coś pominąłem.
CS.PL    Wracając do Twojej drużyny. Czy organizatorzy są "zabezpieczeni" kontraktami z zawodnikami? Jeśli tak, to jak one wyglądają?
pionas
    W tej chwili nie ma nic takiego u nas w drużynie, a czy będzie, tego też nie wiem. Uważam, że żaden kontrakt nie zapewni stabilności w składzie CS'a, jeżeli sami gracze nie będą tego chcieli. O resztę konkretów pytaj zarząd klanu.


Były skład Frag eXecutors podczas ESWC 2006 Polska

CS.PL    Przechodząc do Twojej osoby. Jak dawno zacząłeś swoją przygodę z CS'em? Pamiętasz jak to wszystko się zaczęło?
pionas
    Cała moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się w gimnazjum, gdzie grałem na konsolach. Potem kolega zabierał mnie do kafejki internetowej, gdzie spędzałem dużo czasu grając w Starcrafta a następnie w CS'a. Tak bardzo się w to zaangażowałem, że wagarowałem by chodzić do kafejki. W końcu w domu założyłem sobie internet i od tej pory zacząłem pogrywać coraz częściej. Poznałem paru graczy z Redy i okolic, a w końcu dołączyłem do swojego pierwszego klanu - Outlaws. Ogólnie gram teraz od 5 lat, oczywiście z paroma przerwami.
CS.PL    Nie myślałeś kiedyś nad zakończeniem gry w Counter-Strike'a? Sądzisz, że kiedy przyjdzie odpowiedni moment na powiedzenie sobie "stop"?
pionas
    Myślałem nad tym wiele razy, ale tylko w momentach, gdy nie grałem w Frag eXecutors. Jeśli kiedykolwiek miałby nadejść taki moment, to jestem pewien, że to będę czuł i będę wiedział, że nadszedł czas, aby skończyć grać. Obecnie nie sądzę, aby w najbliższym czasie mogłoby się tak stać, ale nigdy nic nie wiadomo. Jednak jednego jestem pewien, Fx będzie z całą pewnością moim ostatnim klanem. Gdy Fx upadnie, zakończę swą karierę.
CS.PL    Jako czołowy polski gracz gościłeś na wielu zawodach lanowych. Które wspominasz najprzyjemniej pod względem atmosfery czy organizacji?
pionas
    Organizacja to PGA 2005. Wrażenia ACON5 w Poznaniu, nie dość, że miałem w tamten dzień 18stkę, to od chłopaków dostałem prezent (? ) w postaci wylotu do Chin.
CS.PL    Czy pamiętasz jakąś śmieszną historyjkę z turnieju rozgrywanego na lanie?
pionas
    Ja jadąc na lana zawsze mam jakieś historyjki, ale nie mogę Ci ich niestety opowiedzieć -- TAJNE --.
CS.PL    Jak godzisz naukę z grą w CS'a? Jak zapatrują się na to Twoi rodzice?
pionas
    Uważam, że grę można świetnie pogodzić z nauką. Niestety dopiero niedawno do tego doszedłem, wcześniej nie przywiązywałem wagi do szkoły. Jednak teraz biorę się za siebie i całkiem dobrze mi to idzie, trzeba tylko dobrze ustawić sobie plan dnia. A co do rodziców to mama krzyczy jak gram, ale kiedy wygrywam cieszy się razem ze mną.
CS.PL    Na jakim sprzęcie grasz?
pionas
    Procesor : AMD Athlon 64 3000 +
Karta graficzna : nVidia Ge-Force 6600 GT
Płyta główna : Asus A8V
Monitor: Samsung SyncMaster 960bf '19 LCD
Klawiatura : Samsung
Słuchawki : Everglide S-500
Mysz : Intellimouse Explorer 3.0 Black
Podkładka: fnatic everglide titan
CS.PL    Dziękuję Ci za wywiad i życzę powodzenia na WCG w Warszawie. Jeśli chcesz kogoś pozdrowić, to możesz to zrobić właśnie teraz.
pionas
    Pozdrawiam moją ukochaną dziewczyne Natalie , Fx , kleja, binka, angela i całą reszte. Chciałbym podziękować również firmom Everglide, GamesNet oraz DESK za wsparcie, jakiego udzielają naszemu klanowi.

źródło: counter-strike.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
crips saperki opisy statków dark orbit pro mia zasady jak zostać strażnikien świątynnym w returning